Антиросійський фронт Балтія Новини Міжмор'я Про Україну

Посольство України у Латвії просить новинний портал виправити статтю про Кримський міст

Посольство України в Латвії направило листа головному редактору російськомовної редакції порталу DELFI Анатолію Голубову у зв’язку з некоректною інформацією стосовно незаконно збудованого Кримського моста, передає Укрінформ.

“Факти, наведені у статті “Крымский мост соединил берега железнодорожными пролетами”, вводять в оману читачів порталу та не відображають офіційну позицію Латвійської Республіки щодо засудження незаконного будівництва Керченського мосту як чергової атаки на територіальну цілісність України з метою активізувати примусову інтеграцію окупованого півострова в Росію”, – зазначається в листі.

Українські дипломати зауважили, що, називаючи міст “найдовшим мостом Росії”, стаття створює хибне враження приналежності тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м.Севастополь до Росії, при тому, що Латвійська Республіка не визнала незаконної анексії та засудила окупацію Криму Росією.

З огляду на це Посольство України звернулося до російськомовної редакції порталу DELFI із проханням виправити некоректну інформацію.

Related Posts