Словаччину допустили до проєкту зведення антидронової стіни

Переговори, що пройдуть у п’ятницю, 26 вересня, будуть зосереджені переважно на варіантах фінансування проєкту
Про це повідомляє Польське радіо.
Брюссель змінив свою позицію щодо Братислави. Словаччина, однак, братиме участь у переговорах щодо так званої стіни проти дронів. Це підтвердила Європейська комісія, яка ініціювала відеоконференцію.
Спочатку було оголошено, що Угорщина та Словаччина не братимуть участі в консультаціях з Україною та країнами східного флангу НАТО. Коментатори розцінили це як чіткий сигнал недовіри до Будапешта та Братислави через їхню проросійську політику.
Однак ситуація змінилася, і Словаччину запросили на переговори, що підтвердив прем’єр-міністр Роберт Фіцо. За даними словацьких ЗМІ, захист від дронів може базуватися на українській системі виявлення дронів. П’ятничні переговори будуть зосереджені переважно на варіантах фінансування проєкту.