Балтія Новини Міжмор'я Про Україну

Грибаускайте привітала Зеленського: Литва завжди буде вірним союзником України

Президент Литви Даля Грибаускайте в понеділок привітала Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента України, повідомляє “Європейська правда”.

“Виражена громадянами України висока довіра є важливим обов’язком відповідально зміцнити благополуччя країни і всіх її жителів і об’єднати державу, згуртувавши жителів України забезпеченням миру, безпеки і незалежності країни”, – йдеться в заяві.

За словами Грибаускайте, останнім часом Україна і її жителі відчули безліч викликів, однак разом з тим показали і велику готовність, самопожертву і силу духу, захищаючи свою країну і її свободу, працюючи заради сильної і європейської держави.

Президент Литви стверджує, що Литва і її громадяни завжди будуть вірними союзниками жителів України, що підтримують подальший розвиток всебічних зв’язків України з Європою і трансатлантичним співтовариством.

Грибаускайте побажала переможцю виборів в Україні усіляких гараздів при виконанні важливих обов’язків і в праці на благо всього українського народу, а всім українцям – сили, єдності, миру і процвітання.

Related Posts