Аналітика Новини Міжмор'я Польща

Все більше шведів емігрує до Польщі у пошуках спокою і безпеки

Щораз більше шведів вважає Польщу спокійною та безпечною країною, куди слід емігрувати 

За даними польського Управління у справах іноземців, у Польщі своє проживання зареєструвало 2,5 тис. громадян Швеції. Щороку їх прибуває кількасот. Дедалі більше шведів вважає Польщу безпечною та дружньою країною, передає “Польське радіо”.

Як інформує газета, два роки тому шведський журналіст запитав своїх співвітчизників у Twitter, до якої країни найліпше виїхати, у якій можна жити спокійно та нормально. У запропонованому ним опитуванні взяло участь 9700 осіб, з яких 67 відсотків назвало Польщу.

Основною причиною виїзду із батьківщини шведи називають безпеку власну та сім’ї. Дивовижним є те, що шведи на батьківщині відчувають себе забутими та відштовхнутими державою, яку прийнято вважати «опікунською». Країна також потерпає від великого потоку іммігрантів. Про Швецію говорять вже не як про країну процвітання, толерантності, а про державу, яку переслідує жорстокість та злочини.

Майже у 80 шведських містах є райони, де переважають ісламісти, діє шаріат, і шведська влада не втручаються у тамтешні порядки. Яскравим прикладом є район Рінкебю на північній околиці Стокгольма. Поліція там не з’являється, швидка допомога не приїжджає, панує хаос.

Шведи найчастіше вибирають Помор’я, Краків і Варшаву для життя в Польщі.

Related Posts