Новини Міжмор'я Польща Про Україну США

У США пройдуть зустрічі президентів Польщі та України з Дональдом Трампом

Сьогодні у Нью-Йорку відбудеться зустріч Анджея Дуди із президентом США; Володимир Зеленський з Трампом зустрінеться у середу

Сьогодні, 23 вересня, у Нью-Йорку відбудеться зустріч президентів Польщі Анджея Дуди і США Дональда Трампа. Перемовини обох лідерів пройдуть при нагоді саміту Організації Об’єднаних Націй. Під час цієї зустрічі заплановано підписання декларації щодо подробиць збільшення американської військової присутності у Польщі. Документ має визначити, зокрема, ще одне місце розташування військ США у Польщі, передає “Польське радіо”.

Другий день візиту до США Анджей Дуда розпочне участю у відкритті кліматичного саміту ООН. Дональд Трамп не братиме у ньому участі. Американський лідер проведе натомість зустріч на високому рівні на тему релігійної свободи. Польський президент візьме участь також у цьому саміті.

У неділю Анджей Дуда зустрівся із представниками американської Полонії у штаті Коннектикут. Це був перший пункт програми п’ятиденного візиту президента Польщі до США.

Також сьогодні із кількаденним візитом до США прибуде президент України. Володимир Зеленський візьме участь у засіданні Генеральної Асамблеї ООН, а у середу, 25 вересня, він матиме розмову із Дональдом Трампом.

За інформацією деяких американських ЗМІ, президент США під час ранішої розмови натискав на Зеленського, аби Україна відкрила корупційне розслідування щодо сина Джо Байдена, який працював в українській приватній газовидобувній компанії Burisma Holdings. Байден є можливим контркандидатом Трампа на найближчих виборах президента в США.

Президент Трамп заперечував, що він натискав на Зеленського.

Related Posts