Новини Міжмор'я Польща

У Канцелярії прем’єр-міністра нарада через коронавірус

Досі у Польщі підтверджено 17 випадків коронавірусної інфекції

У Канцелярії прем’єр-міністра розпочалося засідання Урядової групи з питань врегулювання кризових ситуацій. Участь у зустрічі, окрім глави уряду Матеуша Моравєцького, беруть міністри: здоров’я — Лукаш Шумовський, спецслужб — Маріуш Камінський, науки — Ярослав Ґовін та освіти — Даріуш Піонтковський, передає Польське радіо.

Згодом, об 11.00, президент Анджей Дуда скликав засідання Ради національної безпеки. Президент поговорить, серед іншого, з представниками опозиційних партій про загрозу коронавірусу. У засіданні Ради національної безпеки також візьмуть участь маршали Сейму та Сенату, прем’єр-міністр, глава Міністерства національної оборони, міністр внутрішніх справ і адміністрації, керівник дипломатії, міністр-координатор спецслужб, керівник Канцелярії президента та голова Бюро національної безпеки.

Досі у Польщі підтверджено 17 випадків коронавірусної інфекції. Міністерство охорони здоров’я вчора (09.03)повідомило, що 467 осіб госпіталізовані з підозрою на коронавірусну інфекцію, понад тисячу осіб пройшли карантин, а понад 7 тисяч є під епідеміологічним наглядом.

Related Posts