Інші Новини Міжмор'я Польща

У середу до Варшави приїде Святлана Ціханоуська

Представниця білоруської опозиції зустрінеться, зокрема, з прем’єром Матеушем Моравєцьким

Зустріч прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравєцького та білоруької опозиціонерки Святлани Ціханоуської стосуватиметься, зокрема, допомоги для Білорусі, – сказав речник польського уряду Пйотр Мюллєр. Зустріч відбудеться у середу у Варшаві, передає Польське радіо.

Пйотр Мюллєр нагадав в ефірі телеканалу TVP Info, що Польща запропонувала допомогу білоруському суспільству:

«Це питання фінансової допомоги опозиціонерам, допомога незалежним ЗМІ, студентські та наукові стипендії. Ми теж хочемо обговорити з представницею опозиції додаткові форми допомоги для Білорусі. І цій темі буде присвячена розмова».


Пйотр Мюллєр додав, що навіть коли Аляксандр Лукашенка складе присягу на черговий термін президентства, жодна євросоюзна країна не вишле йому привітального листа. «Країни-члени ЄС мають в цій справі одностайність», – додав речник польського уряду. 

Нагадаємо, президентські вибори у Білорусі відбулися 9 серпня. Згідно з офіційними даними, переміг чинний президент Аляксандр Лукашенка. Білоруська опозиція та частина міжнародної спільноти вважає, що результати виборів сфальсифіковано. Як наслідок, у Білорусі майже місяць тривають протести.

Related Posts