Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Триває слідство в справі Славоміра Новака. Прокуратура допитує колишнього директора компанії ORLEN

Слідство у справі Славоміра Новака ведуть Центральне антикорупційне бюро та Окружна прокуратура у Варшаві а також Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Києві

Речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин сказав в ефірі Польського радіо, що затримання чергових осіб у справі Славоміра Новака пов’язані з новими питаннями у провадженні. Це стосується періоду, коли Славомір Новак займав посаду в уряді Дональда Туска, передає Польське радіо.

Учора в рамках цього слідства затримано трьох осіб, зокрема, директора польського паливно-енергетичного концерну Даріуша К., колишнього члена правління енергетичних компаній Войцєха Т.

«Затримані надавали фінансову вигоду Славоміру Н. в обмін на його прихильність, завдяки якій вони отримали посади, які нині займають. Ці корупційні дії відбувалися тоді, коли Славомір Н. був директором політичного кабінету прем’єра Польщі», – наголосив Станіслав Жарин.

Центральне антикорупційне бюро та Окружна прокуратура у Варшаві ведуть слідство у справі Славоміра Новака та інших осіб, підозрюваних у корупційних злочинах та участі в організованій злочинній групі. Слідство одночасно веде теж Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Києві.

Станіслав Жарин підтвердив, що це перші арешти щодо корупційної діяльності Славоміра Новака в Польщі.

«Досі ми говорили про діяльність Славоміра Н. в Україні, здійснену під час його перебування на державній посаді в Україні. Сьогодні ми говоримо про пред’явлення звинувачень людям, причетним до корупції, коли Славомір Н. працював у Польщі, він виконував державні функції в нашій країні», – сказав речник міністра-координатора спецслужб.

Related Posts