Грузія/Вірменія Новини Міжмор'я Про Україну Співробітництво

Головний військовий госпіталь України отримав від Вірменії 10 тонн ліків

Представники Спілки вірменів України та Посольства Республіки Вірменія в Україні передали 10 тонн лікарських засобів Національному військово-медичному клінічному центру “Головний військовий клінічний госпіталь”.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.

У заході взяли участь заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова, посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян, командувач Медичних сил Збройних сил України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, начальник госпіталю полковник медичної служби Олег Колісник, представники вірменської громади в Україні.

Передана гуманітарна допомога може бути використана за багатьма клінічними напрямами, зокрема для антибактеріальної терапії та знеболення поранених і хворих.

“В цей важкий для України час, коли вже майже два роки триває повномасштабна війна, Вірменія пропонує руку допомоги. Вперше таку масштабну гуманітарну допомогу українським школярам у вересні 2023 року привезла дружина Прем’єр-міністра пані Анна Акопян. Сьогодні штаб Спілки вірменів України передає лікарські засоби”, – наголосив Карапетян.

За його словами, в лавах ЗСУ воюють до 12 тисяч вірменів – громадяни України та інших країн. Понад 300 нагороджені відзнаками за героїзм.

“Разом зі Спілкою вірменів України, її штабом, ці люди – найважливіший елемент зміцнення відносин між нашими народами та країнами”, – наголосив посол.

В рамках гуманітарного проєкту вірменська сторона вже передали допомогу військовому госпіталю у Дніпро. Найближчим часом такий самий вантаж передадуть у Харкові.

Як повідомляв Укрінформ, у Вірменії з 1 лютого набув чинності Римський статут, що означає офіційне приєднання країни до Міжнародного кримінального суду.

Related Posts