Балтія Новини Міжмор'я Про Україну Співробітництво

У Литві міністри оборони країн Північної групи обговорюють підтримку України

Північна група об’єднує 12 країн: п’ять країн Північної Європи, три країни Балтії, Польщу, Великобританію, Німеччину та Нідерланди, передає Польське радіо

Безпекова ситуація в регіоні Балтійського моря та Північної Атлантики, підтримка України та програма липневого саміту НАТО у Вашингтоні  це теми зустрічі міністрів оборони країн Північної групи, яка розпочалася в четвер, 23 травня, у Литві. Про це повідомило Міністерство оборони цієї країни.

Польщу на зустрічі представляє заступник голови Міністерства національної оборони Цезари Томчик.

Північна група об’єднує 12 країн: п’ять країн Північної Європи (Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія та Швеція), три країни Балтії (Литва, Латвія, Естонія), Польщу, Великобританію, Німеччину та Нідерланди. Міністр оборони України Рустем Умеров також анонсував свою участь у зустрічі, але не приїхав, повідомила Польському прес-агентству (РАР) речниця Міноборони Литви Аста Ґалдікайте.

У опублікованій заяві оборонне відомство нагадує, що Північна група діє як консультативний форум з питань європейської безпеки, відносин між НАТО і ЄС та інших важливих тем для регіону, таких як військова мобільність, розвиток проривних технологій і зміна клімату.

Related Posts