Парламент Латвії проведе позачергове засідання на підтримку України
Сьогодні латвійський Сейм збереться на позачергове засідання, щоб висловити солідарність з українським народом, вшанувати пам’ять загиблих на війні та висловити Україні підтримку від імені Латвії.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Delfi.
“О 12:00 Сейм збереться на позачергове засідання, щоб висловити солідарність з українським народом, вшанувати пам’ять загиблих на війні та висловити Україні підтримку від імені Латвії”, – повідомили у пресслужбі Сейму.
На засіданні виступлять президент Латвійської Республіки Едгар Рінкевич, речник Сейму Дайга Мієріня та Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук. На засідання запрошені посли іноземних держав, що проживають у Латвії, представники громадянського суспільства та бізнесмени, які допомагають Україні.
На знак підтримки українського народу з 23 по 25 лютого у темний час доби будівля Сейму Латвії підсвічується кольорами українського прапора.
