Мунтяну: Ситуація в Румунії набагато гірша, ніж у Молдові
Прем’єр-міністр Олександр Мунтяну заявив, що у Румунії ситуація з пенсіями гірша, ніж у Молдові, і додав, що «це його тішить».
При цьому він не уточнив, що саме викликає в нього радість — благополучніше становище Молдови чи труднощі сусідньої країни, повідомляє point.md.
“Хочу, щоб ви звернули увагу на проблему стійкості пенсійної системи, особливо на дисбаланс між пенсіями вищих держчиновників та службовців зі спеціальним статусом порівняно з пенсіонерами, які вийшли із реального сектору економіки”, – сказав прем’єр.
Також прем’єр зазначив, що «усі знають, що існує досить велика різниця, можливо, за винятком тих, хто приходить із банківського сектора», і закликав звернути увагу на пенсіонерів, які вийшли на пенсію до 1999 року, оскільки «в їхньому випадку ситуація справді плачевна».
«Безперечно, ми переглянемо все — і те, що було, і те, що буде. У мене була можливість поговорити з моїм колегою з Румунії, і у них ситуація набагато гірша, ніж у Республіці Молдова — і це мене тішить», — заявив Олександр Мунтяну.
