Угорщина планує оприлюднити досьє інформаторів комуністичної епохи. Відповідний законопроєкт уряд подав у середу. Про це повідомляє ТСН із посиланням на видання Bloomberg. Ініціатива з’явилася через 37 років після падіння комуністичних режимів у Східній Європі. На відміну від багатьох колишніх сусідів по радянському блоку, Угорщина після переходу до демократії так і не Читати далі...
