Польща Про Україну

Rzeczpospolita: У Польщі посилюється конкуренція за працівників з України

Торік вперше за багато років зменшилася статистика щодо трудової імміграції громадян України до Польщі,передає Польське радіо.

У 2018 році вперше за багато років зареєстровано зменшення статистичних даних щодо трудової імміграції з України до Польщі. Агентства із працевлаштування стверджують, що потік українців не зменшився, хоча конкуренція за них посилюється. Про це пише видання Rzeczpospolita.

За словами газети, торік повітові управління праці по всій Польщі зареєстрували понад 1,58 млн заяв про намір доручити виконання роботи іноземцю з-за східного кордону, з яких понад 90% стосувалися українців. Крім того, управління видали 121,4 тис. дозволів на сезонні роботи, також в основному для працівників з України, випливає з даних Міністерства сім’ї, праці та соціальної політики.

Загалом торік короткотермінові іноземні працівники отримали 1,7 млн заяв та виданих уперше дозволів на сезонну роботу. Однак це не компенсувало зменшення на 243 тис. числа заяв для трудових іммігрантів з-за східного кордону.


Related Posts