Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Про Україну

На саміті ЄС Росії нагадають, що вона вже 5 років окупує Крим

У 5-і роковини загарбання Росією українського Криму країни ЄС вкотре нагадають про невизнання російської анексії

Очільники держав та урядів країн Європейського Союзу під час саміту, що пройде у четвер та п’ятницю у Брюсселі, нагадають про невизнання незаконної анексії Криму Росією та підтримку територіальної цілісності і суверенітету України, – повідомило у середу євросоюзне джерело, передає Польське радіо.

ЄС постійно наголошує, що не визнає незаконної анексії Криму, але порушення цього питання на саміті має стати сильним сигналом для Росії, що у п’яті роковини тих подій лідери країн Євросоюзу незмінно говорять одним голосом у цьому питанні.

«У висновках із саміту буде послання, аби ще раз підтвердити нашу цілковиту солідарність з Україною та підтримку для її суверенітету і територіальної цілісності у зв’язку із п’ятими роковинами незаконної анексії Криму», – сказало високопоставлене джерело в ЄС.

На цю тему висловився також у вівторок при нагоді підготовчої зустрічі до саміту польський міністр у справах європейської політики Конрад Шиманський. «Ми хочемо, аби на рівні урядів ЄС підтвердив свою підтримку територіальної цілісності та суверенітету України і наголосив на абсолютній незаконності дій Росії у цьому регіоні», – сказав Шиманський.

Related Posts