Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

Польські парламентарії спостерігатимуть за виборами в Україні

За виборами, зокрема у Києві та Львові, буде спостерігати спільна місія Сейму і Сенату Польщі

Незалежна спостережницька місія Сейму і Сенату Польщі з 12 парламентаріїв буде від 29 березня до 1 квітня стежити за запланованим на 31 березня першим туром виборів президента України. Про це поінформували в Інформаційному центрі Сейму, передає “Польське радіо”.

У місію увійдуть депутати: її голова Барбара Бартусь (Право і справедливість), Пьотр Поляк (Право і справедливість), Галіна Шиделко (Право і справедливість), Марія Зуба (Право і справедливість), Марцін Свєнціцький (Громадянська платформа-Громадянська коаліція), Томаш Ленз (Громадянська платформа-Громадянська коаліція), Чеслав Мрочек (Громадянська платформа-Громадянська коаліція) і Томаш Жимковський (Кукіз’15). Від Сенату за виборам в Україні будуть спостерігати четверо сенаторів.

За словами Інформаційного центру, в основі цієї місії – принципи незалежності, нейтралітету, невтручання у виборчий процес та поваги до місцевого законодавства.

Спостережницька місія буде поділена на дві групи, що будуть працювати у Києві та Львові.

30 березня учасники місії зустрінуться з представниками Центральної виборчої комісії України, виборчими комітетами та неурядовими організаціями. 31 березня, тобто у день виборів, спостерігачі будуть стежити за процесом голосування у Київському та Львівському консульському округах.

Незалежно від спостережницької місії від Сейму, спостерігати за виборчою кампанією в Україні та за виборчим процесом будуть теж парламентарії з делегацій Сейму та Сенату від Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї НАТО та Парламентської асамблеї Ради Європи.

Related Posts