Антиросійський фронт Балтія Новини Міжмор'я Про Україну

У Ризі провели флешмоб на підтримку кримських татар

Активісти української громади Латвії приєдналися до флешмобу, підтримавши кримськотатарських активістів, заарештованих в окупованому Криму після масових обшуків і затримань російських силовиків, повідомляє “Укрінформ”.

Українська громада в Латвії долучилася до флешмобу «Я – Кримська солідарність». Близько десяти українських активістів прийшли до Пам’ятника Свободи в Ризі, де записали відео, в якому засвідчили свою підтримку кримськотатарському народу.


Флешмоб «Я – Кримська солідарність» проводиться в усьому світі на підтримку кримськотатарських активістів, заарештованих в окупованому Криму після масових обшуків і затримань російських силовиків.


Як повідомляв Укрінформ, 27 березня в окупованому Криму російські силовики провели масові обшуки і затримання кримських татар. На сьогодні 23 активісти “Кримської солідарності” заарештовані і незаконно вивезені на територію Росії в Ростов-на-Дону. Місцезнаходження ще одного активіста Едема Яячикова невідоме. На знак протесту проти зачистки російськими силовиками громадської організації “Кримська солідарність” у Криму і за його межами почався флешмоб “Ми – Кримська солідарність”.

Related Posts