Новини Міжмор'я Позиція Польща

Схетина: Польща не має майбутнього без ЄС

У Познані відбулася конвенція Європейської коаліції, присвячена виборам до Європарламенту

«Польща не має майбутнього без ЄС», – заявив Ґжеґож Схетина. Лідер партії Громадянська платформа виступив на конвенції Європейської коаліції у Познані, яка була присвячена виборам до Європаламенту, повідомляє “Польське радіо”.

Під час свого виступу Схетина обіцяв польським вчителям, що у випадку перемоги Європейської коаліції буде виконано усі вимоги освітян, які були озвучені під час страйку. Ґжеґож Схетина згадав теж про учасників «Познансього червня» 1956 року:

«Вони тоді, від імені всієї Польщі, виступали проти тодішньої влади, виступали під гаслами про свободу, закон і хліб. Ми теж прагнемо такої Польщі. Ми побудуємо таку Польщу, Польщу без насильства, без поділів та ненивисті, Польщу, яка не буде змушена соромитися свого уряду. Польщу, в якій перемагають довіра і справжня солідарність. Польщу, яка сміливо дивиться в майбутнє, Польщу, в якій живеться як на Заході».

Гжегож Схетина наголосив, що Європейська коаліція має сильних кандидатів у виборах до Європарламенту. Нагадаємо, до Європейської коаліції увійшли політики таких партій: Громадянської платформи, Польської селянської партії, Союзу лівих демократів, Сучасної, партії Зелених.

Related Posts