Новини Міжмор'я Позиція Польща Про Україну

Членство України в ЄС є близькою перспективою – Кваснєвський

Перспектива членства України в ЄС є близькою. Однак, для цього Україна повинна виконати свою “домашню роботу”, передає “Укрінформ”.

“Зараз важливо – що Україна робитиме після президентських та парламентських виборів. Однак, думаю, що курс на євроінтеграцію продовжуватиметься. Я оптиміст і переконаний, що питання вашого членства в ЄС є близькою, а не віддаленою перспективою”,- заявив Кваснєвський.

Він висловив переконання, що зараз для України головне – домашня робота.

“Потрібно підготувати реформи, юридичну систему, закони, економіку, менталітет людей, який треба трохи змінити. Якщо ви все це зробите, то Україна буде сильним і успішним членом ЄС. Я не думаю, що членство України в ЄС – це якась невідома перспектива. Ні, ми всі доживемо до цього і бачитимемо Україну як успішного члена Спільноти”,- наголосив екс-президент РП.

Він зауважив, що зараз ЄС переживає Брекзіт та інші кризи. Однак, попри сподівання Росії, Спільнота не розпадеться, а існуватиме й надалі.

За словами Кваснєвського, з цієї кризи Європа вийде сильнішою і впорається з усіма бюрократичними проблемами.

Екс-президент РП підкреслив, що для сильної Європи після всіх цих кризових явищ дуже важливою буде Україна.

“Я вже багато разів говорив: після виходу Великої Британії з ЄС з’являється дуже хороше місце для України. Це буде момент для продовження євроінтеграції, приклад того, що Європа не перебуває у кризі, що ми знаходимо великі й сильні країни зі значним потенціалом, які будуть членами ЄС. Я думаю, що цей процес відбуватиметься дуже швидко, це питання кількох наступних років”,- констатував Кваснєвський.

Related Posts