Балтія Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Міжпарламентська асамблея України, Польщі та Литви збереться у Києві

Засідання Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща відбудеться 7-8 червня у Києві. Польську делегацію найбільше цікавитиме нова політична ситуація в Україні, пов’язана з обранням президента і достроковими парламентськими виборами, передає “Укрінформ”.

“Нас цікавитиме нова ситуація в Україні, я питатиму про наміри акторів української політичної сцени у парламенті, адже там є різні фракції”, – заявив Борусевич.

Він додав, що інші питання, що стосуються співпраці у сфері транспортної інфраструктури, енергетики тощо у світлі нинішніх політичних змін в Україні зараз дещо відійдуть на другий план.

Як підкреслив польський політик, Польща “завжди підтримувала і продовжуватиме підтримувати Україну на шляху реформ та зближення з ЄС та НАТО.

Він висловив сподівання, що новообраний Президент Володимир Зеленський продовжить обраний Києвом курс у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції.

Борусевич також висловив сподівання, що у Києві делегації парламентів Польщі та Литви матимуть змогу зустрітися з представниками Адміністрації Президента України.

Related Posts