Балтія Новини Міжмор'я Про Україну Співробітництво

У Таллінні починає роботу українсько-естонська торгова палата

31 травня в Таллінні відкривається Українсько-естонська торгова палата, в завдання якої входить розвиток ділових зв’язків між Естонією і Україною, повідомляє “Європейська правда”.

До правління торгової палати увійшли керівник талліннського офісу юридичної фірми “Ілляшев та Партнери” Віталій Галицьких і фінансовий директор компанії Elme Messer в Естонії Олександр Тимаров.

Палата буде займатися підтримкою конкурентоспроможності українських підприємців в Естонії і естонських підприємців при виході на ринок України та стане основним нетворкінг-майданчиком для всіх, хто зацікавлений у розвитку бізнесу в обох країнах.

“Палата планує спільно з посольством України в Естонії та посольством Естонії в Україні сприяти у встановленні контактів та організації співпраці між естонськими та українськими компаніями, а також просувати їхні інтереси в органах державної влади”, – зазначив Віталій Галицьких.

“Головним завданням UECC буде розвиток взаємовигідних економічних відносин між Естонією і Україною, – заявив Олександр Тимаров. – Палата збиратиме та поширюватиме інформацію щодо інвестиційного клімату, законодавства і ділових контактів в обох країнах”.

Україна – один з найбільших торгових партнерів Естонії в Європі. В цілому українські е-резиденти заснували в Естонії вже 729 підприємств, зайнявши перше місце серед усіх іноземних підприємців. Також статус електронного резидента Естонії отримали 3431 українців, що є третім показником по країнам.

Related Posts