Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Посольство України у Варшаві засудило атаку на будівельників з України

Посольство України закликало польську владу розслідувати вчинок проти українців, які працюють на будівництві метра , передає “Польське радіо”.

Посольство України у Варшаві засудило антиукраїнський учинок проти громадян України, котрі працюють на будівництві другої гілки метра у Варшаві. У дипломатичній установі закликали також польську сторону з’ясувати обставини злочину, покарати винних та запобігти подібним інцидентам у майбутньому.

«Однозначно засуджуємо ганебний і небезпечний вчинок проти громадян України, які легально працевлаштовані на будівництві метро у Варшаві і сумлінно роблять добру справу для мешканців столиці Польщі. Звертаємося до поліції та інших органів влади з проханням з’ясувати усі обставини злочину, знайти і притягти винних до відповідальності, а також запобігати подібним інцидентам у майбутньому», – говориться на сторінці Посольства України у Facebook.

У дипломатичному представництві України радять «українцям у разі потрапляння у надзвичайні ситуації на території Польщі невідкладно звертатися до Посольства або консульств».

Як додали українські дипломати, «у цьому конкретному випадку консульський відділ посольства досі не отримав жодного звернення від потерпілих громадян України».  

Related Posts