Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну США

Вашингтон продовжить посилювати санкції проти Росії – Міненергетики США

Міністр енергетики США Рік Перрі заявив, що Вашингтон, найімовірніше, продовжать санкційну політику щодо Росії, передає Укрінформ.

Пері, виступаючи після зустрічі з польськими та українськими політиками у Варшаві, заявив, що “Вашингтон, швидше за все, продовжить посилювати санкції проти РФ після окупації українського Криму у 2014 році”.

У свою чергу президент Польщі Анджей Дуда запевнив у продовженні підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

Сполучені Штати, Польща та Україна 31 серпня домовилися зміцнювати співробітництво у сфері постачання газу в регіон, який як і раніше залежить від Росії.

“Ми допомагаємо Польщі знизити свою залежність від російського газу”, – заявив Перрі.

Польський урядовий чиновник, відповідальний за енергетичну інфраструктуру, Петро Наімський заявив, що Польща, яка в останні роки збільшила закупівлі зрідженого природного газу (ЗПГ) у Сполучених Штатів, зможе відправляти в Україну шість мільярдів кубометрів газу, починаючи з 2021 року в порівнянні з 1,5 млрд куб на сьогодні.

“Ми докладемо зусиль для диверсифікації постачання газу в Україну, яка зараз повністю залежить від поставок з Росії”, – сказав Наімський.

Нагадаємо: угоду про транзит газу між Росією та Україною закінчується в січні, і українська сторона стурбована тим, що Москва може припинити постачання газу через Україну.

Related Posts