Антиросійський фронт Експертна думка НАТО Новини Міжмор'я Польща Про Україну США

Експерти: Російська агресія є найбільшою загрозою для безпеки Східної Європи

Питання безпеки було однією з основних тем польсько-української зустрічі фахівців на форумі в Яремче

Експерти з Польщі та України під час 12-ї польсько-української зустрічі, що відбулася в Яремче, обговорили загрози та виклики для міжнародної безпеки. Учасники події згодні, що найбільшою загрозою для безпеки Східної Європи є російська агресія, передає “Польське радіо”.

Як наголосив професор Пшемислав Журавський вель Ґраєвський, Україна надалі повинна прямувати в трансатлантичному напрямку:

«Україні залишається трансатлантичний напрямок, напрямок до НАТО у справпраці з Польщею, яка нині є основним союзником США в Центральній Європі у рамках східного флангу НАТО», – підкреслював експерт.

Польсько-українські зустрічі в Яремче – це єдиний регулярний науковий форум. Щорічний захід збирає вчених, представників міністерств, державних установ, місцевих органів влади, дипломатів, експертів з Польщі та України, аби обговорити існуючі проблеми і знайти рецепти спільного виходу з криз. Ініціаторами форуму є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та «Кур‘єр Галіційський» – найбільший польський медіа ресурс в Україні.

Related Posts