Молдова/Румунія Новини Міжмор'я Про Україну Співробітництво

На кордоні з Румунією відкрили новий пункт пропуску з поромною переправою

На українсько-румунському кордоні 23 вересня у тестовому режимі запрацював пункт пропуску “Орлівка” для поромного сполучення.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Перших 20 пасажирів та 3 транспортні засоби пропустили через державний кордон учора прикордонники Ізмаїльського загону під час тестового випробовування роботи поромного комплексу “Орлівка”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що із завданнями українські охоронці кордону впорались. Оформлення осіб та транспортних засобів пройшло у раніше заявлені часові показники та без технічних затримок. Під час здійснення контрольних заходів прикордонники ще раз протестували роботу технічних засобів, а також перевірили організацію взаємодії зі співробітниками контролюючих служб та поромного комплексу.

“Укомплектованість підрозділу, який безпосередньо виконуватиме завдання з охорони державного кордону у цьому пункті пропуску дозволяє виконувати завдання за призначенням, проте, кожен, хто бажає охороняти держрубежі нашої країни, може приєднатись до команди професіоналів та стати військовослужбовцем за контрактом”, – додають у ДПСУ.

Related Posts