Грузія/Вірменія Новини Міжмор'я

Главу МЗС Грузії викликали в парламент через таємну зустріч з Лавровим

Грузинська опозиційна фракція “Єдиний національний рух” викличе главу МЗС Грузії Давида Залкаліані в парламент для роз’яснень після його зустрічі з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим у Нью-Йорку.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Зустріч Давида Залкаліані і Сергія Лаврова в такому форматі є спробою Росії зірвати формат Женевських переговорів і залишити нас одних без міжнародних учасників», – заявив голова парламентської фракції «Єдиний національний рух» Роман Гоцирідзе з приводу зустрічі глав МЗС Грузії і РФ на полях Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

За його словами, фракція «Національний рух», в форматі комітетського слухання викличе Залкаліані в парламент, щоб він надав вичерпну інформацію про зміст і доцільність цієї зустрічі.

«Проведення зустрічі подібного рівня таємно від суспільства є неприпустимим. На ці та інші питання доведеться відповісти міністру закордонних справ в парламенті », – заявив Гоцирідзе.

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані провів переговори з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим вперше з 2008 року на 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН з ініціативи Швейцарії.

Related Posts