Молдова/Румунія Новини Міжмор'я

У Молдові вимагають відставки міністра оборони, який вихваляв бойовиків ОРДЛО

Опозиція Молдови вимагає відставки міністра оборони Віктора Гайчука за те, що той у публічному виступі поставив у приклад «бойовий дух» проросійських бойовиків на Донбасі.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Блок ACUM вимагає відставки міністра оборони Віктора Гайчука. Проєкт резолюції з цього приводу від імені фракції блоку ACUM вніс до парламенту віцеспікер Міхай Попшой», – ідеться в повідомленні.

Як зазначив Попшой, через кілька днів після затвердження нового уряду «з’явився запис, на якому міністр у приклад армії Молдови ставить бійцівський дух сепаратистських і неконституційних сил Донбасу».

Такими висловлюваннями, на думку депутата, міністр Гайчук підтримує боротьбу сепаратистів і найманців Донбасу проти легітимного і конституційного уряду України та «симпатизує агресії проти суверенної держави».

Попшой передав проєкт резолюції про відставку міністра оборони голові парламенту. Протягом 14 днів має бути вирішено, коли документ винесуть на обговорення. За законом, для проєкту резолюції про вотум недовіри одному з міністрів потрібні підписи 15 депутатів, а для відставки – 51 голос (у парламенті Молдови – 101 депутат).

Related Posts