Аналітика Новини Міжмор'я Польща

Дослідження: Абсолютна більшість поляків вірить у перемогу Дуди на виборах

За найновішим опитуванням, майже 60% анкетованих поляків вважає, що на виборах президента у 2020 році переможе чинний президент; у перемогу його найближчої опонентки вірить тільки 11 відсотків поляків

Майже 60 відсотків опитаних поляків переконані, що переможцем на президентських виборах у Польщі у травні 2020 року стане чинний президент Анджей Дуда. Про це йдеться у дослідженні від IBRiS для видання «Rzeczpospolita». У перемогу кандидатки від Громадянської платформи Малґожати Кідави-Блонської вірить тільки майже 11 відсотків учасників опитування, передає “Польське радіо.”

Анкетованих запитали, який з двох політичних таборів може перемогти на виборах президента: чинна влада чи опозиція.

Абсолютна більшість – понад 54 відсотки – вибрали табір влади, і майже 21 відсоток – опозицію. Ще більша група опитаних – майже 25 відсотків – заявила, що не знає, хто може перемогти.

Щодо окремих кандидатів, то 59,4 відсотка виборців вірить у перемогу Анджея Дуди, і тільки 10,8 відсотків – у перемогу Малґожати Кідави-Блонської.

У перемозі польського журналіста, письменника та публіциста Шимона Головні переконанні 6,3 відсотка респондентів, а 5 відсотків вірить у перемогу голови Польської селянської партії Владислава Косіняка-Камиша. Невідомого кандидата Лівиці переможцем називає майже 2 відсотка опитаних.

Related Posts