Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Дональд Туск: На зухвалу брехню Путіна потрібна спільна позиція влади та опозиції

Експрезидент Європейської ради закликав польську владу та опозицію до спільної відповіді на історичну брехню Путіна про Польщу і Другу світову війну

«На зухвалу брехню президента Росії Владіміра Путіна та російської пропаганди потрібна спільна позиція польської влади та опозиції. Тут немає місця та часу для внутрішніх суперечок», – написав у неділю в Twitter експрем’єр Польщі та експрезидент Європейської ради, а нині голова Європейської народної партії Дональд Туск, передає Польське радіо.

До пильних дій у справі слів президента Росії закликала віцеспікерка Сейму Малґожата Кідава-Блонська. «Останнім часом ми є свідками російського пропагандистського наступу, що обмовляє Польщу та намагається змінити її роль в історії. З подивом я спостерігаю за пасивністю та безпорадністю уряду. Я закликаю президента Анджея Дуду вжити термінових заходів. Де Ви, пане президенте?» – написала у Twitter вона.

Ці слова прокоментував речник президент Блажей Спихальський. «Шановна пані спікерко, це дуже серйозні справи, я закликаю до більшої стриманості та спокою і меншої партійної гри. Президент діє професійно та спокійно», – написав він у Twitter.

Нагадаємо, у неділю, серед інших, голова Кабінету президента Польщі Кшиштоф Щерський повідомив, що найближчим часом буде узгоджена з президентом Польщі Анджеєм Дудою заява прем’єр-міністра Матеуша Моравєцького у справі слів Путіна щодо генезису початку Другої світової війни. Він теж сказав, що влада не хоче надавати найвищого політичного значення російській брехні від Путіна.

Минулого тижня висловлювання Путіна прокоментував також віцепрем’єр Польщі Ярослав Ґовін. «Істерична атака президента Путіна на Польщу – це прояв безпорадності, призведеної останніми успіхами польської історичної політики, зокрема, резолюція Європарламенту однозначно вказала на німецько-радянську агресію на нашу країну як на причину Другої світової війни», – написав він у Twitter.

На «сталінську пропаганду» Путіна відповіло, серед інших, також МЗС Польщі, яке викликало у зв’язку з цим посла Росії Андрєя Серґєєва.

Related Posts