Новини Міжмор'я Польща Про Україну США

Дональд Трамп торік скасував візит до Польщі через Володимира Зеленського

Приводом зміни планів президента США був не ураган, а президент України, повідомляє Польське радіо.

Близький соратник особистого адвоката президента Дональда Трампа Лев Парнас стверджує, що президент Трамп використав ураган у США як привід скасувати візит до Польщі, проте насправді зробив так, щоб натиснути на президента Зеленського.

Лев Парнас заявив про це в телевізійному інтерв’ю MSNBC: «Президент Трамп повинен був особисто зустрітися із Зеленським у Польщі. Але він використав ураган як виправдання. Це було не через ураган. А тому, що він злився, бо Зеленський все ще не зробив спроби і не доклав зусиль, щоб зробити оголошення (про розслідування щодо Байдена – ЄП)».

Президент США Дональд Трамп мав взяти в Польщі участь у заходах при нагоді 80-річчя вибуху Другої світової війни. 1 вересня 2019 року планувалася його зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. Проте, візит Дональда Трампа скасовано, як пояснювалося, через те, що до Флориди наближався ураган.

Замість нього до Варшави прибув віцепрезидент Майк Пенс, і тут відбулася його зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. Як повідомив Лев Парнас, президент США уповноважив Пенса сказати Володимирові Зеленському, що він повинен зробити заяву про розслідування справи Джо Байдена, політичного опонента Трампа.

Related Posts