Новини Міжмор'я Польща

Суверенна і вільна в Європейському Союзі

Про своє бачення ролі Польщі в ЄС розповів голова польської правлячої партії Ярослав Качинський , передає Польське радіо.

Польща суверенна, вільна, в Європейському Союзі, у співдружності вільних держав і вільних народів – це те майбутнє, за яке ми повинні боротися і за яке боремося, – заявив у четвер в Стараховицях очільник ПіС Ярослав Качинський, – повідомляє Польське пресове агентство.

Голова правлячої партії взяв участь у месі у сьому річницю смерті своєї матері Ядвіґи Качинської у Костелі всіх святих у Стараховицях.

У своєму виступі після меси лідер ПіС говорив про роль покоління його матері у будівництві вільної Польщі. «Ми, поляки, маємо право на власну державу, державу незалежну, суверенну, демократичну, що є організацією спільноти поляків. Сьогодні, у цей прекрасний, але непростий час, ми повинні про це пам’ятати. Це щось, що єднає час життя того покоління, що вже в своїй більшості відійшло, із сьогоденням, з усім тим, що ми робимо сьогодні, аби Польща була ліпшою і Польща була суверенною та незалежною, аби черговий замах на наш суверенітет і незалежність відбити», – сказав Качинський.

Related Posts