Новини Міжмор'я Польща

Польський прем’єр прокоментував свої зустрічі в Давосі

Посилення своєї присутності у Польщі анонсував концерн Google, представник якого звернув увагу на рівень економічного зростання у Польщі та число висококваліфікованих спеціалістів у сфері точних наук, передає Польське радіо.

Прем’єр Матеуш Моравєцький заявив, що представники світових економічних гігантів хвалять робітників і умови ведення бізнесу у Польщі.

Перебуваючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, очільник польського уряду розповів журналістам, що зустрівся, зокрема, із керівництвом фірм Toyota, Mitsui i Mabuchi. Матеуш Моравєцький зазначив, що інтересам польської економіки відповідає подальша присутність закордонних інвесторів у Польщі:

«Це все дуже важливі зустрічі для польської економіки, і дуже добрі. Вони, разом із тим, стають причиною того, що ми не лише сьогодні маємо дуже великий успіх, але й того, що, за твердженням Організації економічного співробітництва та розвитку, ми цього року матимемо найшвидше економічне зростання з-поміж усіх 36 країн, що входять до неї. Але й у подальшій перспективі варто інвестувати у Польщу. Ми маємо чудово підготовану робочу силу, людей, котрі хочуть більше, котрі талановиті. Це дуже часто підкреслюється фірмами, що вже вклали у Польщу свої інвестиції».

Посилення своєї присутності у Польщі анонсував концерн Google, представник якого звернув увагу на рівень економічного зростання у Польщі та число висококваліфікованих спеціалістів у сфері точних наук.

Прем’єр Матеуш Моравєцький підкреслив необхідність широкого застосування в Польщі сучасних технологій, що мають сприяти більш інтенсивному розвиткові держави:

«Всі мене питають про причини такого успіху. А я би хотів, щоби такі причини ще більше спиралися на передові технології, що принесуть Польщі нові робочі місця, що також будуть високо оплачуваними. Для мене це дуже важливо».

У середу в Польському домі в Давосі було підписано договір про створення Бізнес-ради країн Тримор’я. початково до неї увійдуть представники дванадцяти найбільших підприємств країн Центрально-Східної Європи. Метою ради буде спрощення зв’язків поміж фірмами цього регіону.

Related Posts