Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Чергові 7 осіб поповнили чорний список ЄС за підрив цілісності України

Чорний список ЄС, у якому є прізвища причетних до підриву територіальної цілісності України, поки нараховує 177 осіб, передає Польське радіо.

Ще 7 осіб внесено у чорний список ЄС за підрив територіальної цілісності України. Санкції охопили осіб, відповідальних за проведення виборів у вересні минулого року в окупованому Криму.Рішення про розширення санкцій прийняли міністри з питань європейських справ 28 країн Євросоюзу на зустрічі в Брюсселі. Посли ЄС вчора дали зелене світло.Включення до чорного списку ЄС означає заборону в’їзду до Співтовариства та замороження фінансових активів у Європі. Політична згода на те, щоб додати до списку 7 осіб, які організували нелегальні вибори в Криму, була досягнута минулого року. Серед країн, які наполягали на цьому була, зокрема, Польща.

Чорний список ЄС, у якому є прізвища причетних до підриву територіальної цілісності України, поки нараховує 177 осіб. У ньому є сепаратисти з Криму, а також російські політики та військові. Всім їм заборонений в’їзд до ЄС, а їхні кошти заблоковані в європейських банках.Також 44 компанії, що знаходяться в чорному списку, надалі матимуть заморожені активи у Співтоваристві.

Related Posts