НАТО Новини Міжмор'я Польща Співробітництво США

Дві перші колони військових з технікою в рамках навчань DEFENDER-Europe 20 сьогодні прибудуть до Польщі

Сьогодні ввечері на територію Польщі приїдуть дві перші колони зі США на навчання DEFENDER-Europe 20, повідомляє Польське радіо.

Сьогодні до Польщі прибудуть дві перші колони військових з технікою в рамках навчань DEFENDER-Europe 20. Колісні і низькоосьові транспортні засоби сьогодні перетнуть кордонний перехід у Колбаскові і прямуватимуть до Щецина, аби, після заправки, далі відправитись у напрямку полігону в Дравську Поморському. Найближчими днями через пункти перетину кордону у Сьвєцку та Колбаскові проїдуть чергові колони військових з технікою. До полігонів вони їхатимуть автострадою А2 та дорогою державного значення № 10.

У зв’язку з навчаннями DEFENDER-Europe 20 президент Польщі Анджей Дуда сьогодні в обідню пору організує зустріч за участі, серед інших, міністра національної оборони Маріуша Блащака. У Президентському палаці також будуть головнокомандувачі підрозділів різного типу збройних сил, які доповідатимуть президентові про участь польського війська у міжнародних навчаннях.  

DEFENDER-Europe 20 – це найбільші за 25 років європейські військові навчання за участі американських підрозділів, які базуються за океаном. Загалом, до Польщі прибуде близько 20 тисяч американських військових, а також кілька тисяч представників союзних військ з технікою. Польських солдатів буде близько 3 тисяч.

DEFENDER-Europe 20 – це оборонні навчання, які відбуватимуть на території Польщі у квітні-травні.

Related Posts