Новини Міжмор'я Про Україну

За останніми даними, п’ятеро українців заразилися коронавірусом

П’ятеро громадян України заражені коронавірусом: четверо у Японії і одна особа – в Італії, – повідомив український віцеміністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Польське радіо.

У світі – п’ятеро громадян України, заражених коронавірусом. Про це повідомив віцеміністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, запевнивши, що на території держави до цього часу не виявленого жодного випадку зараження вірусом Covid-19.

Четверо заражених українців в Японії – це члени екіпажу круїзного лайнера «Diamond Princess», а в Італії, у Неаполі, виявлено одне зараження коронавірусом в громадянки України, – сказав Віктор Ляшко вночі з четверга на п’ятницю в ефірі телеканалу «1+1».

Віцеміністр охорони здоров’я України, який є головним санітарним лікарем, запевнив, що в Україні не виявленого жодного випадку зараження: у випадку всіх осіб, у яких були підозри зараження, аналізи на присутність коронавірусу, заперечують його присутність в організмі.

З січня в Україну повернулось 4,5 тисячі осіб з Китаю, – повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов. Він додав, що 24 особи знаходяться під наглядом, оскільки вони звернулись до лікаря у зв’язку з погіршенням самопочуття. Він також сказав, що в рамках заходів безпеки людям, які перетинають український кордон, міряють температуру.

Українська влада запевняє, що всі особи, евакуйовані з китайського Уханю, центру епідемії коронавірусу, до місцевості Нові Санжари у Полтавській області, – здорові. Минулого тижня в Україну було евакуйовано 45 українців і 27 іноземців, в тому числі і дітей.    

У четвер очільниця Міністерства охорони здоров’я України Зоряна Скалецька спростувала інформацію про перший випадок зараження. «Якісь канали у «Телеграмі» сьогодні після обіду почали поширювати інформацію про імовірна підтверджений факт зараження коронавірусом в Україні. Це – не неправда», – написала міністерка у Facebook.

Related Posts