Інші НАТО Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

Український “Руслан” доправив тонни медобладнання з Китаю до Польщі

Українські літаки продовжують брати активну участь у міжнародній програмі НАТО із стратегічних перевезень SALIS, в рамках якої рейсом АН-124 «Руслан» із Китаю до польського міста Вроцлав доставлено тонни медичного обладнання, необхідного для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Вантажний літак АН-124 перевіз декілька тонн терміново потрібного медичного обладнання з Китаю, включаючи 190 тисяч масок та 180 тисяч захисних костюмів. Рейс приземлився у Вроцлаві, Польща (9 квітня) для допомоги у боротьбі в цій країні з COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, програма SALIS надає країнам НАТО гарантований доступ до п’яти літаків Антонова AN-124 протягом кількох днів. Дев’ять союзників по НАТО (Бельгія, Чеська Республіка, Франція, Німеччина, Угорщина, Норвегія, Польща, Словаччина і Словенія) беруть участь у цій програмі за підтримки Агентства НАТО із забезпечення та замовлень. Літаки експлуатуються компанією Antonov Logistics SALIS з аеропортів Лейпциг/Халле (Leipzig/Halle).

До цього в рамках програми SALIS українські літаки на замовлення НАТО доставили десятки тонн медичного вантажу з Китаю до Чеської Республіки і Словаччини.

Related Posts