Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща

Польські спецслужби стежать за дезінформацією РФ проти Польщі

Речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин наголосив, що дезінформаційні кампанії Росії є справжньою загрозою для нацбезпеки країн ЄС

Речник міністра-координатора спеціальних служб Польщі Станіслав Жарин сказав на хвилях Польського радіо для закордону, що за останні місяці Росія посилила дезінформаційну діяльність для досягнення політичних цілей. Він наголосив, що російські спецслужби користуються нинішньою кризою, пов’язаною з епідемією коронавірусу, передає Польське радіо.

Станіслав Жарин зазначив, що польські спецслужби вивчають та виявляються дезінформацію, спрямовану проти Польщі та постійно інформують про неї найвищу владу:

«Російська тактика – це використання подібних ситуацій, як боротьба з епідемією коронавірусу, що пов’язана з певною кризою, більшим хаосом, емоціями для реалізації своїх ворожих щодо Заходу цілей. Останнім часом також спецслужби у Польщі відстежують посилений натиск подібних дій Росії».

Речник міністра-координатора спецслужби Польщі прокоментував також звернення польської євродепутатка Анни Фотиґи, котра хоче посилити євросоюзну групу East StratCom, яка займається боротьбою з російською пропагандою:

«Потреба посилення заходів проти російської дезінформації на міжнародному рівні є зрозумілою. Ми мусимо теж пам’ятати, що це завдання і для країн Євросоюзу, котрі повинні теж самостійно здійснювати подібні зусилля і говорити про російську пропаганду, розкривати її випадки і блокувати дезінформаційні кампанії Росії, оскільки це насправді загрожує нині національній безпеці».

Станіслав Жарин нагадав, що крім дезінформаційних кампаній Росія надалі регулярно порушує повітряний та морський простір держав ЄС.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ наголосив, що країни Альянсу повинні тісніше співпрацювати під час боротьби з дезінформацією та фейками під час коронавірусної пандемії.

Раніше міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович наголосив, що Росія користується пандемією для поширення дезінформції та пропаганди.

Related Posts