Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

На польсько-українському кордоні відновили піший рух

Минулої ночі на прикордонному пункті Медика-Шегині з Польщі до України кордон перейшли 325 осіб, а з України до Польщі – 83

Після кількатижневої перерви відновлено можливість пішого переходу через польсько-український кордон. Піший рух був відкритий опівночі на прикордонному пункті Медика-Шегині, передає Польське радіо.

Українська влада заявила про готовність до повного відкриття переходу в Шегинях як для автомобільного транспорту, так і для піших мандрівників. Своєю чергою, польська прикордонна служба повідомила, що перехід відкритий лише для пішого руху, тоді як автомобільний транспорт надалі не пропускають. На сьогодні це єдиний прикордонний перехід, де обслуговуються піші подорожні.

Українська митна служба повідомила також, що минулої ночі на прикордонному пункті Медика-Шегині з Польщі до України кордон перейшли 325 осіб, а з України до Польщі – 83. Люди, що повертаються на територію України, проходять обстеження у спеціальних наметах. Відповідно до нормативних положень, вони повинні пройти двотижневий карантин.

Раніше ми повідомляли про те, що наприкінці квітня польські консульства в Україні відновили видачу українцям робочих віз.

Related Posts