Новини Міжмор'я Польща США

У Польщі розпочалися урочистості приурочені Варшавській битві 1920 року та її героям

Від сьогодні по всій країні проходитимуть урочистості для відзначення сторіччя «Дива на Віслі», тобто переможної битви під Варшавою, коли польські війська розгромили більшовиків. Заходи будуть як центральними, так і локальними, передає Польське радіо.

Частину ювілейної програми підготувало Міністерство національної оборони. Міністр Маріуш Блащак в ефірі Польського радіо закликав долучитися до святкування. 

«Ми запрошуємо на багато урочистостей, заходів, які нагадують нам про нашу велику перемогу 100 років тому. Наприклад, Музей польської армії представить копії прапорів, які польська армія здобула 100 років тому», – сказав міністр національної оборони.

Серед інших подій заплановано, зокрема, відкриття нового будинку Музею Юзефа Пілсудського у Сулєювеку, урочисте богослужіння за Батьківщину в Польовому соборі Війська польського та урочисту зміну варти біля Могили невідомого солдата. Натомість ввечері у суботу на Національному стадіоні у Варшаві відбудеться мультимедійне шоу «1920. Вдячні героям».

У зв’язку зі сторіччям Варшавської битви, Польщу відвідає державний секретар США. Голова Міністерства національної оборони Маріуш Блащак та Майк Помпео підпишуть угоду про продовження військового співробітництва між Польщею та США.

Related Posts