Інші Молдова/Румунія Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Партнер PGNiG в Україні імпортував СПГ з Греції та розповідає про ініціативу «Тримор’я»

Партнером PGNiG в Україні є ERU Trading. Поляки регулярно постачають йому газ. Компанія сподівається на участь Києва в ініціативі «Тримор’я»

Українська торгова компанія ERU Trading (Енергетичні ресурси України), придбала першу партію зрідженого газу з Греції, імпортованого на територію України через газопроводи Греції, Болгарії та Румунії. Компанія сподівається на участь Києва в ініціативі «Тримор’я». ERU Trading також співпрацює з Польською нафтогазовою компанією PGNiG щодо поставок із Польщі, передає Польське радіо.

Фізичні поставки з Греції досягли 24 МВт-год. Енергетичні ресурси України заявили, що мають намір продавати газ із цього напрямку на українському ринку, а не реекспортувати його до Європейського Союзу. Метою тестової доставки було розпочати перший імпорт СПГ із терміналу Ревітусса в Греції. Якщо виявиться, що це буде економічно вигідно, українська компанія буде доставляти з цього напрямку більше газу.

Керівний партнер групи компаній Енергетичні ресурси України Ярослав Мудрий вважає, що тестова доставка з Греції через Болгарію та Румунію до України це сигнал, що Київ може бути включений до ініціативи «Тримор’я».

Це платформа економічного співробітництва країн Європейського Союзу між Адріатичним, Балтійським та Чорним морями з фондом, призначеним для фінансування інфраструктурних проєктів. Тривають переговори щодо включення України та інших країн, які не входять до ЄС, до цих проєктів.

ERU Trading це партнер PGNiG в Україні. Поляки регулярно постачають йому газ, вони відкрили офіс у Києві і мають намір видобувати газ над Дніпром.

Related Posts