Інші Новини Міжмор'я Польща

Польська «Солідарність» – з борцями за вільну і демократичну Білорусь

У Варшаві відбулася зустріч лідера польської профспілки Пйотра Дуди з білоруською опозиціонеркою Святланою Ціханоуською

Лідер «Солідарності» Пйотр Дуда заявив, що його профспілка підтримує тих, хто бореться за вільну і демократичну Білорусь. Під час зустрічі у Варшаві зі Святланою Ціханоуською він передав білоруській опозиціонерці логотип профспілки, передає Польське радіо.

Пйотр Дуда сказав журналістам, що «Солідарність» хоче допомагати створювати вільні профспілки в Білорусі. «Ми хочемо разом будувати сильну структуру білоруського конгресу вільних профспілок, це для нас дуже важливо. Хочемо також провести навчання лідерів. Нехай ці протести в Білорусі, які, немає сумніву, не припинятимуться, відбуваються гібридно – і демонстрації на вулицях, і страйки у підприємствах там, де можна – чи то окупаційні, чи італійські, залежно від потреби і ситуації конкретного підприємства», – сказав лідер «Солідарності» Пйотр Дуда.

Він також звернув увагу на допомогу сім’ям білоруських опозиціонерів. Пйотр Дуда нагадав, що Незалежна самоврядна профспілка «Солідарність» відкрила рахунок «Солідарність із Білоруссю», на який можна вносити пожертви. Номер рахунку доступний на вебсторінці tysol.pl.

Related Posts