Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Про Україну

Посли ЄС погоджуються продовжити санкції за підрив територіальної цілісності України

Рішення ще має бути схвалене міністрами держав-членів ЄС

Посоли країн ЄС погодилися продовжити санкції на шість місяців за підрив територіальної цілісності України. Про це неофіційно довідалася брюссельська кореспондентка Польського радіо Беата Пломецька.

Рішення ще має бути схвалене міністрами держав-членів ЄС. У чорному списку Євросоюзу є 175 осіб та 44 компанії.

Продовження санкцій означає, що сепаратистам із Криму, які підривають територіальну цілісність та суверенітет України, а також російським політикам та військовим, буде заборонено в’їзд до ЄС до середини березня.
Їх фінансові активи в Європі залишатимуться заблокованими, як і активи 44 компаній, які підтримували російську агресію в Україні.

Ці санкції Європейський Союз увів у березні 2014 року. Їх продовження кожні 6 місяців є безпроблемним. Зазвичай більше дискусій та суперечок викликає питання продовження економічних санкцій ЄС проти Росії.

Країни, які підтримують добрі стосунки з Москвою, неодноразово закликали до пом’якшення обмежень або їх призупинення. Ці голоси стихли два роки тому після спроби отруїти «новічком» колишнього російського шпигуна Сєрґєя Скрипаля.
Схоже, зараз, після спроби вбивства російського опозиціонера Алєксєя Навального, що теж зроблено з допомогою «новічка», буде подібно.

Related Posts