Інші Новини Міжмор'я Польща

Прем’єр-міністр Моравєцький призначив чергову зустріч щодо ситуації в Білорусі

Представники клубів та парламентських кіл обговорюватимуть розвиток подій у Білорусі та дії польського уряду щодо ситуації в цій країні

Сьогодні, 14 вересня, о 10.00, у канцелярії прем’єр-міністра розпочнеться зустріч із представниками клубів та парламентських кіл щодо ситуації в Білорусі. Її ініціював прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький. Це чергова така зустріч. Попередня пройшла 26 серпня, передає Польське радіо.

Як зазначив керівник канцелярії прем’єр-міністра Міхал Дворчик, політики обговорять можливий перебіг та розвиток подій у Білорусі та дії уряду щодо ситуації в цій країні.
«Ми також будемо обговорювати плани, ми хочемо знати думку наших колег-парламентаріїв та депутатів Європарламенту. Ми вважаємо, що питання ситуації за межами нашого східного кордону має обговорюватися в міжпартійному режимі та понад партійними поділами», – сказав Міхал Дворчик.

У Білорусі продавжуються акції протесту після президентських виборів, що відбулися 9 серпня. За офіційними даними, Аляксандр Лукашенка виграв їх 80 відсотками голосів. Його опонентка Святлана Ціханоуська мала отримати 10% підтримки. Опозиція та багато білорусів вважають, що результати виборів були фальсифіковані.

Related Posts