Аналітика Експертна думка Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Голова Сейму: Виявлені мільйони Славоміра Н. можуть бути верхівкою айсберга

Ельжбєта Вітек сподівається, що справа ексголови Укравтодору буде швидко з’ясована і закінчиться справедливим судовим рішенням

Спікерка Сейму Польщі Ельжбєта Вітек висловила надію, що справа Славоміра Н. буде якнайшвидше розслідувана і завершиться справедливим засудженням того, що трапилося. За її словами, Центральне антикорупційне бюро (ЦАБ) працює у цій справі ефективно, передає Польське радіо.

У вівторок ЦАБ повідомило, що вилучило готівку, отриману у результаті корупційних правопорушень, здійснених ексшефом Укравтодору Славоміром Н. Кошти були заховані у двох спеціально підготовлених схованках. Польські антикорупційні органи вилучили готівку на суму понад 4 мільйонів злотих (приблизно мільйон доларів). Крім того, за словами ЦАБ, вилучено інші активи, придбані за рахунок корупційних злочинів, у тому числі дві квартири, приблизна вартість яких становить приблизно 2 мільйони злотих, а також розкішний автомобіль Land Rover.

За словами Ельжбєти Вітек, подальші розкриття свідчать, що це була оборудка, що тривала дуже довго. «Я думаю, що це повинно якомога швидше завершитися фіналом, судовим фіналом та розв’язанням цього питання. Ми про це говоримо вже давно. Справа триває досить довго, з’являються нові факти, з того, що ми чуємо від ЦАБ, це може бути верхівка айсберга», – сказала очільниця нижньої палати польського парламенту.

Ельжбєта Вітек висловила сподівання, що уся справа буде якомога швидше з’ясована.

Нагадаємо, Центральне антикорупційне бюро продовжує розслідування проти ексміністра транспорту Польщі та ексочільника Укравтодору Славоміра Н. та інших осіб, підозрюваних у корупції.

Related Posts