Новини Міжмор'я Польща

У справі Славоміра Новака затримано чергових осіб

Центральне антикорупційне бюро: Затримані надавали фінансову вигоду Славоміру Н. в обмін на його прихильність, завдяки якій вони отримали посади, які нині займають. передає Польське радіо.

Польське Центральне антикорупційне бюро повідомило про затримання чергових осіб у справі Славоміра Новака. Як сказав Польському радіо речник ЦАБ Станіслав Жарин, у рамках цього слідства затримано трьох осіб, зокрема, директора польського паливно-енергетичного концерну Даріуша К., колишнього члена правління енергетичних компаній Войцєха Т.

«Затримані надавали фінансову вигоду Славоміру Н. в обмін на його прихильність, завдяки якій вони отримали посади, які нині займають. Ці корупційні дії відбувалися тоді, коли Славомір Н. був директором політичного кабінету прем’єра Польщі», – наголосив Станіслав Жарин.

Центральне антикорупційне бюро та Окружна прокуратура у Варшаві ведуть слідство у справі Славоміра Новака та інших осіб, підозрюваних у корупційних злочинах та участі в організованій злочинній групі. Слідство одночасно веде теж Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Києві.

Related Posts