Новини Міжмор'я Польща

Польські компанії розширюють свою діяльність у Німеччині

Нині польські фірми в Німеччині працевлаштовують удвічі більше працівників, ніж російські компанії, присутні на німецькому ринку

За інформацією Business Insider, польські компанії зміцнюють свою позицію на німецькому ринку. Часто буває навіть така ситуація, що польські компанії поглинають своїх дотеперішніх німецьких клієнтів, передає Польське радіо.

«Це стосується таких галузей, як хімічна, меблева, медична та логістична», – говорить Business Insider Polska Кшиштоф Камоля, директор з міжнародних відносин у представництві BGK у Франкфурті.

«Польські компанії, які тривалий час працюють у будівельній галузі, незважаючи на кризу, спричинену коронавірусом, планують інвестиції, наприклад, у формі поглинання дотеперішніх клієнтів, використовуючи дедалі частішу проблему правонаступництва в цій країні. Таким чином, вони перетворюються з існуючих субпідрядників на генеральних підрядників», – додає Кшиштоф Камоля.

Business Insider повідомляє: німецька статистика свідчить, що в Німеччину інвестували приблизно 1,8 тис. господарських суб’єктів із Польщі, в яких працює понад 20 тис. працівників. Це більше, ніж російські компанії, яких у Німеччині налічується 1,85 тис., але в них працює менш ніж 10 тис. осіб.

Related Posts