Балтія Новини Міжмор'я Польща

З Польщі вирушить конвой із допомогою полякам у Литві

До Литви надійде приблизно сім тонн продуктів харчування та інших продуктів, які отримають польські сім’ї в цій країніі

Понад 500 польських сімей у Литві отримають пакунки з продуктами харчування, шкільними товарами, одягом, дезінфікуючими засобами та побутовою хімією. Сьогодні, 26 листопада, з Польщі відправляється конвой, організований Асоціацією Одра-Німан та Фондом «Не забудь про нас» («Nie Zapomnij o nas») за підтримки Польського національного фонду, передає Польське радіо.
Голова мазовєцького відділення Асоціації Одра-Німан Кшиштоф Кшемінський наголошує, що ця допомога дуже потрібна і є виразом нашої пам’яті.

«Ми співпрацюємо з асоціаціями та фондами в Литві, щоб охопити найбільш потребуючі польські сім’ї. Це не лише люди похилого віку, але й молоді люди, які не можуть знайти роботу. Пакети допоможуть прогодувати сім’ю», – додає він.

До Литви надійде приблизно сім тонн продуктів харчування та інших продуктів. На початку цього року Польський національний фонд вирішив виділити весь резерв проєкту на боротьбу з коронавірусом.

Фонд підтримав кількадесят лікарень, будинків для літніх осіб, госпісів та клінік для людей похилого віку. Він також фінансує кампанії з постачання обідів для ветеранів та Корпус реабілітації варшавських повстанців.

Related Posts