Новини Міжмор'я Польща

Польща хоче якомога швидше досягти згоди щодо бюджету ЄС

Віцеміністр закордонних справ Марцін Пшидач заявив в ефірі Польського радіо, що Польща хоче якомога швидше досягти згоди в питанні бюджету Європейського Союзу

10 та 11 грудня в Брюсселі відбудеться саміт Ради Європи присвячений, зокрема, темі бюджетного пакету Євроспільноти, передає Польське радіо.

Віцеміністр закордонних справ Марцін Пшидач наголосив в ефірі Польського радіо, що Польща є прихильницею амбітного бюджету і водночас хоче відмовитися від роботи над верховенством права.

Марцін Пшидач сказав, що хід переговорів тепер залежить від частини європейських країн, яку публіцисти назвали «групою скупих». Як пояснив заступник міністра закордонних справ, це країни, які хочуть обмежити бюджетні витрати в ЄС. Марцін Пшидач наголосив, що Польща виступає за широкий бюджет і виступає проти механізмів, які обмежують цей бюджет.

Польща та Угорщина проти пов’язування фондів ЄС з так званим механізмом верховенства права. Позавчора прем’єр-міністри Матеуш Моравецький та Віктор Орбан у Варшаві підтвердили свою спільну позицію з цього приводу.

Related Posts