Новини Міжмор'я Польща Співробітництво США

Маріуш Блащак: Ми продовжуватимемо закупівлю військової техніки в США та Південної Кореї

Віцепрем’єр підкреслив, що процес зміцнення Збройних сил Польщі прогресує.

У неділю у Лаську військові місцевої 32-ї авіабази організували військовий фестиваль на честь 102-ї річниці перемоги над більшовиками у Варшавській битві. Під час заходу міністр оборони Маріуш Блащак відзначив величезні зміни в оснащенні армії, передає “Польське радіо”.

“Використовувати і надалі пострадянську техніку уже неможливо. Ми виведемо літаки МіГ-29 і Су-22 в дуже короткий термін. Крім американських машин F-16 і F-35, у польській авіації з’являться південнокорейські навчально-бойові літаки», – сказав він.

«Мене критикують за те, що я купую нову бойову техніку для польської армії, тому що критики, ймовірно, хотіли б, щоб я купив цю техніку в іншому місці», — сказав він. «Проте я купую техніку, перевірену в боях, яка гарантує безпеку Польщі», – підкреслив він.

Віцепрем’єр підкреслив, що процес зміцнення Збройних сил Польщі прогресує.

«Ми розвиваємо Військо Польське, створюємо нові підрозділи, оснащуємо солдатів сучасною технікою, посилюємо наші збройні сили, нашу авіацію», – сказав віцепрем’єр, додавши, що це особливо помітно на авіабазі в Лаську, де дислокується частина Польських повітряних сил.

«Тут будуть польські F-35», – підкреслив міністр. «Я дуже задоволений присутністю Військово-повітряних сил США. Наші льотчики тренуються разом із військовими США, таким чином вибудовуючи співпрацю, яка є дуже важливим елементом нашої безпеки», – резюмував очільник Міноборони.

Увечері, на завершення пікніка в Лаську, відбудеться концерт з нагоди Дня Війська Польського.

Related Posts