Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Анджей Дуда вшанує пам’ять воїнів УНР напередодні Дня Війська Польського

У неділю ввечері президент Польщі покладе вінок до могил воїнів УНР, котрі спочивають на православному кладовищі у районі Воля у Варшаві

У рамках урочистостей з нагоди Дня Війська Польського президент Анджей Дуда вшанує пам’ять вояків, вручить звання генералів та державні відзнаки, а також виступить із промовою. В урочистостях також візьме участь глава Міністерства національної оборони Маріуш Блащак, зокрема, в Оссові та Ельблонґу, предає “Польське радіо”.

У неділю, напередодні Дня Війська Польського, президент візьме участь у Переклику Пам’яті перед Пам’ятником полеглим у 1920 році на військовому кладовищі Повонзки. Під час цих урочистостей виступить Анджей Дуда. Потім у неділю ввечері президент покладе вінок до пам’ятника Воїнам УНР на православному кладовищі у районі Воля.

У понеділок вранці, у День Війська Польського, президент з дружиною традиційно візьме участь у святій месі за Вітчизну та польських вояків. На месі також буде присутній Маріуш Блащак, віце-прем’єр-міністр і міністр національної оборони.

Урочиста інструктажна варта біля Могили Невідомого солдата на площі Пілсудського о 12-ій годині – ще один пункт урочистих заходів за участю глави держави. Анджей Дуда надасть генеральські звання та державні нагороди, а також виступить з промовою. Президента супроводжуватиме глава Міноборони. Після завершення заходів перед Могилою невідомого солдата президент покладе вінок до пам’ятника Пілсудському в Бельведерському палаці.

Related Posts